IVAN MISNER

Założyciel i Dyrektor Generalny BNI

Ivan Misner ukończył Uniwersytet w Południowej Karolinie i obronił tytuł doktora nauk. Jest autorem 20 książek, które nieustannie znajdują się na liście bestsellerów New York Times. Stacja CNN nazywa go ojcem nowoczesnego networkingu, a magazyn Forbes umieścił go na liście najważniejszych ekspertów networkingu i rekomendacji biznesowych.
Ivan Misner założył BNI w 1985. Dziś organizacja liczy sobie ponad 7 832 grupy obecne na wszystkich kontynentach. Tylko w ostatnim roku BNI wygenerowało 8,8 milionów rekomendacji biznesowych o łącznej wartości 11,2 miliarda dolarów.
Dr Misner zasiada w Radzie Kuratorskiej Uniwersytetu La Verne. Jest również współzałożycielem Fundacji Charytatywnej BNI, a Czerwony Krzyż nadał mu tytuł Filantropa Roku.

IVAN MISNER
BETH MISNER

BETH MISNER

CEO Fundacji BNI

 

Michael Mayer, jako dwudziestoczterolatek, przejął rodzinną farmę i założył firmę zajmującą się recyklingiem.

Jego kariera w BNI rozpoczęła się w 2003 roku – po kilku miesiącach działalności w organizacji, zaczął kierować BNI Franchise Development w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i w krajach skandynawskich.

W 2008 roku wspólnie ze swoim partnerem biznesowym, Haraldem Laisem,  objęli stanowisko Dyrektorów Narodowych BNI w Niemczech i Austrii.  Aktualnie jest odpowiedzialny za rozwijanie 46 regionów BNI. Zarządza organizacją liczącą ponad 10 500 członków. 

Jego motto brzmi: Niemożliwe to nie fakt, to jedynie opinia. 

KEVIN BARBER

Dyrektor Zarządzający BNI

 

Terry Hamill swoją drogę zawodową rozpoczął w branży fryzjerskiej, już jako dwudziestolatek zarządzał kilkoma salonami w Liverpoolu, prowadził szkolenia i uczył fachu setki fryzjerów.

Aktualnie prowadzi 13 firm z różnych branż, zajmujących się między innymi rozwojem własności przemysłowej czy nabywaniem gruntów.

Zapoczątkował otwieranie grup BNI w Liverpoolu. Jego kariera w BNI rozwijała się w szybkim tempie. Krok po kroku rozbudowywał BNI w kolejnych miastach, tworzył grupy w nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także w Portugalii i Brazylii.  Został również europejskim trenerem dla nowych dyrektorów w państwach takich, jak: Niemcy, Szwajcaria czy Holandia.

Dodatkowo regularnie występuje podczas konferencji biznesowych jako coach, mówca motywacyjny i specjalista ds. rozwoju firm przez rekomendacje.

W 2002 roku otrzymał tytuł Europejskiego Dyrektora Narodowego Roku.

KEVIN BARBER
CHARLIE LAWSON

CHARLIE LAWSON

Dyrektor Narodowy BNI Wielka Brytania i Irlandia

Yash Vasant to przedsiębiorca zarządzający ośmioma firmami z różnych branż oraz jeden z najmłodszych i jednocześnie jeden z najpopularniejszych mówców w Indiach, podążający za hasłem „żadna broń nigdy nie zmieniła świata, zawsze dokonywał tego człowiek z mikrofonem”.

Uznawany jest za rosnący autorytet w dziedzinie psychologii zarządzania. Wykorzystując doświadczenie i wiedzę, którą zdobył od światowych liderów biznesu, pomógł już ponad 5000 firm i ich właścicielom w Indiach.

Pełni funkcję Dyrektora Zarządzajacego BNI w Ahmedabad i Baroda  w Indiach. Został uznany za jednego z najmłodszych dyrektorów zarządzających BNI na świecie. Jest założycielem ToD: Transport on Demand, jednej z trzech najbardziej popularnych firm logistycznych w Indiach w 2017 roku. Z dużym doświadczeniem w logistyce z powodzeniem kieruje firmami, które koncentrują się na Międzynarodowej Spedycji, Magazynowaniu oraz Transporcie.

RYSZARD CHMURA

Dyrektor Narodowy BNI Polska

Ryszard ukończył studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, ze specjalizacją: przedsiębiorczość i innowacje. Swoją przygodę z biznesem rozpoczął od założenia własnej agencji eventowej jeszcze podczas studiów. Obecnie prowadzi firmę z branży marketingowej, PromoHolding, którą rozwinął od 1 do ponad 150 pracowników w ciągu 5 lat. Swoim doświadczeniem dzieli się podczas przemówień i konferencji.

Będąc najmłodszym Dyrektorem Narodowym BNI na świecie jest odpowiedzialny za rozwój największej organizacji rekomendacji biznesowych, która w Polsce liczy już ponad 1600 aktywnych przedsiębiorców i działa w 69 krajach. Celem jego działań jest pomoc przedsiębiorcom w rozwijaniu ich biznesów poprzez rekomendacje, tak by zarabiali więcej i pracowali mądrzej, nie ciężej.

RYSZARD CHMURA

WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU!

Kup bilet Ryszard Chmura